Main menu

PREDSTAVITEV DRUŠTVA

Planinsko društvo Velike Lašče je bilo ustanovljeno leta 1978. Je član Planinske zveze Slovenije in Meddruštvenega odbora planinskih društev Ljubljane, pokriva pa območje velikolaške občine. Glavni poudarek društvo namenja gorništvu z organizacijo izletov v slovenska in tuja gorstva ter delu z mladimi. Društvo skrbi tudi za markirane poti na območju naše občine. Vsako leto organiziramo štiri tradicionalne pohode: Novoletni pohod na Kamen vrh in Grmado (prva sobota po novem letu), Velikonočni pohod na Sv. Primož in v Kališče (velikonočni ponedeljek), Pohod po Velikolaški kulturni poti (prva nedelja po 9. juniju) ter Božični pohod z lučkami (na božični dan).

ORGANI PLANINSKEGA DRUŠTVA VELIKE LAŠČE

UPRAVNI ODBOR NADZORNI ODBOR ČASTNO RAZSODIŠČE